Header Ads

HEADER ADS

DiJiTAL MAL VARLIIĞI KURALLARIMIZ

DiJiTAL MAL VARLIIĞI  KURALLARIMIZ

Forumlarımızda ve Bloglarımızda Bulanan Resim Fotoğraf ve Grafiklerin YAZILARIN % 75 inin Tasarımı ve Orjınal Sürümü Ve Lisansı Bize (Raşit Tunca'ya Aittir) diğer Resim ve Grafikler ve YAZILAR internet ortamından lisans belirtisi bulunmayan sayfalardan ve google aramalarından aldığımız bulduğumuz bazı grafikler ve resimler kullanılarak oluşturulmuş konu başlık resimi veya grafiklerdir, ve  resimlerdir, YAZILARDIR. Sayfamızda Bulunan Herbir Yazının makalenin ve grafik ve resim ve fotoğrafların ve Bize ait video nun ve ses kaydının (NTF - EFT veya ETF VEYA DIGITAL TOKEN Herneyse, yani Dijtal mal varlığı)  hakkı birinci ve asıl sahibi olarak bize ve Forumlarımıza ve Bloglarımıza aittir, ziyaret eden kimselerin bunları alıp kendi dijital mal varlığı gibi satması,..vesaire. veya alan kimslerinde bunların lisansına sahip olduklar iddiasi, yalan ve aldatmacadır. Sayafımızı ziyaret eden ve grafik ve yazı ve makalelerimizden, vaazlarımızdan, risalelerimizden, Şiirlerimizden, bilgilerimizden, Kitaplarımızdan, Forumlarımızdan Bloglarımızdan faydalanan (indiren, okuyan...linkini paylaşan) kimseler bunları sahte amaçlar uğruna, satma ve sahiplenme hakkına sahip değillerdir. Bunu yapan kimseler yasalar karşısında suçludurlar, buna müsademiz yoktur, öyle sahtekar kimselerin Grafik,...vesaire, lisansını sattık kandırmacasına itibar etmeyiniz. Müsademiz olmadan indiren de,  alan da, satan da,  veya linkini alan da, satan da, linkini paylaşan da, Yasalar karşısında, Bize ait djjıtal mal varlığımızı, müsademiz dışında,  sahtekarlıkla alıp satmakdan paylaşmaktan suçludurlar, ve gerektiği durumlarda, gerekli mercilere başvurularak ta suçlanırsınız.

Sayfamıza girenler bunları okuyup kurallarımızı kabul etmek zorundadır. Bunları dikkate almayanlar, okumayanlar, yasalar karşısında, okumuş ve kabul etmiş olarak sorumlu tutulacakdır.

imza: FORUM VE BLOG YÖNETiMi

"SAYFALARIMIZDA BULUNAN ZiYARETCi VEYA ÜYE VEYA MOD VEYA GRAFiKERLERiN ZORUNLU OLARAK KABUL ETMESi GEREKENLER"

SiZE AiT HiÇBiR DiJiTAL MAL VARLIĞININ, ASLINI ("Forum veya Bloglarımızda ve upload sayfalarımızda bulunan aslına ait kopyesi"), KOPYESiNi VEYA LiNKiNi  iNDiRiP ALIP SATIP VEYA PAYLAŞIP TA  SAHiPLENMEYECEĞiME SÖZ VERiRiM.

BEN "ZiYARETCi VEYA ÜYE VEYA MOD VEYA GRAFiKER" OLARAK BUNLARI OKUDUM VE KURALLARINIZI KABUL EDiYORUM.
Blogger tarafından desteklenmektedir.